Najlampy.sk Interiér

Strana: 1 ...8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

celkom 380 produktov

najnovšie podľa obľúbenosti najnižšia cena nové zľavy skladom

Strana: 1 ...8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Interiér

Odhaľte to správne osvetlenie vášho interiéru. Pri výbere najvhodnejšieho svietidlá do obývačky, spálne, pracovne i chodby sa môžete riadiť týmto rozdelením svietidiel:

 

  • Hlavné - plošné osvetlenie celej miestnosti na jedno stlačenie vypínača. Najvhodnejšie centrálne svietidlo zodpovedá vášmu štýlu aj veľkosti osvetľovanej miestnosti. To vaše si vyberiete tu.
  • Účelové - funkčné svietidlá svieti len tam, kde to práve potrebujete. Stojacie i stolové lampy sú preto najlepším príkladom ideálneho osvetlenia na čítanie, štúdium, prácu aj na relaxáciu. Pre rovnaký účel využijete tiež nástenné osvetlenie.

 

 

 

  • Náladové - dekoračné svietidlá poteší oko a vytvorí príjemnú atmosféru. Trebárs vás nadchnú sympatické lampičky. Sú štýlové a praktické.

Pre spoľahlivé dosiahnutie dostatočnej hladiny osvetlenia v interiéri by ste sa nemali spoliehať iba na jedno centrálne osvetlenie miestnosti. Vhodná kombinácia centrálneho svietidlá s lampami a lampičkami je lepšia ako predimenzované svetlo vychádzajúce z jediného bodu vášho stropu.

Do každého svietidlá vyberte dostatočne silný svetelný zdroj. Pokiaľ možno úspornú alebo LED žiarovku. Vyhnete sa tak zbytočným výmenám žiaroviek a ešte ušetríte.

U každého vnútorného svietidlá garantujeme kvalitné a bezpečné spracovanie.